Riziko §55 po podání výpovědi zaměstnancem

Potřebujete poradit nebo jste zažili jste zajímavý případ ukončení pracovního poměru? Jakým způsobem se zaměstnavatel snažil vyhnout placení odstupného a jak se zaměstnanec bránil?
Pravidla fóra
Provozovatel nijak neodpovídá za obsah příspěvků jež jsou pouhým vyjádřením názoru anonymních subjektů.

Riziko §55 po podání výpovědi zaměstnancem

Příspěvekod terje » pon pro 13, 2010 4:17 am

Dobrý den,
chci podat v prosinci výpověď, může se mnou zaměstavatel rozvázat pracovní poměr okamžitě v době od podání mé výpovědi a během výpovědní doby?
Mám na závěr roku domluvenou dovolenou, avšak ne písemně potvrzenou. Může mi zaměstnavatel dělat problémy, po té co se dozví o mé výpovědi, když se např. rozhodne dovolenou zrušit a já na ni přesto budu chtít odjet?
Důvodem mé výpovědi je diskriminace na pracovišti ze strany mého nejbližšího nadřízeného, které spatřuji zejména v snížení důstojnosti a vytvoření zastrašujícího, nepřátelského, ponižujícího, pokořujícího nebo urážlivého prostředí.
Jako důkaz tohoto mám však pouze emaily a jednu audio nahrávku. Se svědectvím naší kolegyně spíše nepočítám ( v kanceláři jsme 3 ).

Děkuji
terje
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 13, 2010 4:15 am

Zpět na PORADNA a Vaše zkušenost s ukončením pracovního poměru.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron