Nevyplacení výplaty po skončení prac. poměru

Potřebujete poradit nebo jste zažili jste zajímavý případ ukončení pracovního poměru? Jakým způsobem se zaměstnavatel snažil vyhnout placení odstupného a jak se zaměstnanec bránil?
Pravidla fóra
Provozovatel nijak neodpovídá za obsah příspěvků jež jsou pouhým vyjádřením názoru anonymních subjektů.

Nevyplacení výplaty po skončení prac. poměru

Příspěvekod katula » pon led 02, 2012 11:01 am

Dobrý den mezi svátky mi bylo sděleno,že mi neobnoví prac.smlouvu,která končila do 31.12.2011. Pracovala jsem jako prodavačka v second handu a jelikož jsem nikdy nedostala výplatu v den termínu vyplat -( brali jsme si zálohu a poté jsme si vybírali vyplatu z pokladny,) měla jsem vybranou zálohu a bylo řečeno,že zbytek mi bude dodán. Ale je to už týden a nic se neděje. Ještě je problém,že před měsícem jsme meli inventuru,která vyšla 40 000 Kč v plusu a když jsme dělali teď inventuru,chybělo tam 20 000 Kč,kterých po nás chtějí zaplatit a proto nám nebyla dána vyplata. Informovala jsem se o tom a vím,že by mi měli dát aspoň životní minimum. Prosím o radu,jak mám dále postupovat,firma se mnou nekomunikuje
děkuji Katka
katula
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 02, 2012 10:47 am

Zpět na PORADNA a Vaše zkušenost s ukončením pracovního poměru.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron