Dal jsem vypoved, ale ted se prislo na udajnou "zproneveru"

Potřebujete poradit nebo jste zažili jste zajímavý případ ukončení pracovního poměru? Jakým způsobem se zaměstnavatel snažil vyhnout placení odstupného a jak se zaměstnanec bránil?
Pravidla fóra
Provozovatel nijak neodpovídá za obsah příspěvků jež jsou pouhým vyjádřením názoru anonymních subjektů.

Dal jsem vypoved, ale ted se prislo na udajnou "zproneveru"

Příspěvekod cev » úte led 04, 2011 10:45 am

Dobry den,

na konci mesice prosinec 2010 jsem dal radnou vypoved zamestnavateli s tim, ze pomer ukoncime k 28.2.2011.
Nyni prisel s tim, ze jsem cosi zproneveril, coz neni pravda a ze tedy buh vi jak to bude. Ale co bude dal? Muze mi zamestnavatel moji vypoved zrusit a dat mi ji on dle paragrafu 55?

Moc dekuji za odpoved,

Martin
cev
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 04, 2011 10:41 am

Re: Dal jsem vypoved, ale ted se prislo na udajnou "zproneveru"

Příspěvekod admin » úte led 04, 2011 5:43 pm

Ano okamzitemu zruseni pracovniho pomeru nebrani ani bezici vypovedni lhuta.
Pokud se chcete branit, musite zruseni pracovniho pomeru pravne napadnout a vyuzit toho, ze zamestnavatel musi v pripade soudniho sporu duvod ke zruseni pomeru prokazat....

V pripade ze potrebujete konkretni pravni pomoc s jejim napadenim, muzete se obratit na radce@propusten.cz
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte úno 17, 2009 1:04 pm

Re: Dal jsem vypoved, ale ted se prislo na udajnou "zproneveru"

Příspěvekod cev » čtv led 06, 2011 6:56 am

Dobry den,

dekuji za odpoved. Platilo by to i v pripade podpisu dohody o ukonceni pracovniho pomeru, kdyz se jedna o dvoustranny pravni akt?

V pripade, ze nastane situace, kdy budu pravni pomoc potrebovat, rad se na Vas obratim. Zatim dekuji za nabidku.

Pekny den,

Martin
cev
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 04, 2011 10:41 am


Zpět na PORADNA a Vaše zkušenost s ukončením pracovního poměru.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron