Reklama

Aktuality

Růst nezaměstnanosti

Jun 11, 2009

se zastavil, podívejte se graf.
Diskuze

Feb 24, 2009

Navštivte diskuzní fórum a podělte se o Vaše zkušenosti.

Podpořte nás

Feb 16, 2009

Pomožte nám pomáhat a přidejte na Vaši stránku odkaz.

Levné zájezdy

Sponzorované linky

PageRank.cz 

Pronájem lodí v Chorvatsku 

Kapitánské zkoušky Chorvatsko 

Reklama

Geotrips.eu - výlety zdarma, virtuální prohlídky

Unikátní platforma pro sdílení zážitků z cest a vytváření virtuálních průvodců. Umožňuje kombinovat 360x180 panoramatické fotografie, videa a GPS záznamy cesty v ucelenou prezentaci Vašich výletů.

Unikátní platforma pro sdílení výletů a cest. Kombinuje 360x180 panorama, videa a GPS záznamy v uceleného virtuálního průvodce. Virtuální prohlídky pro Váš hotel, restauraci nebo obchod - profesionální tvorba na zakázku.

Máte volno? Užijte ho na vodě!

vodak1

Propusten.CZ

Tento server si klade za cíl pomoci lidem, kterým zejména v důsledku finanční krize hrozí ztráta zaměstnání.
 

Přehled


Nedejte se, my Vám pomůžem

V sekci Poradna najdete nejčastější otázky a odpovědi od právních expertů. Nenalezli jste zde odpověd na svou otázku, napište svůj dotaz a my zajistíme odpověd od kvalifikovaného experta.

Potřebujete svůj případ zkonzultovat s odborníkem do větší hloubky - napište na adresu radce@propusten.cz, zajistíme Vám právní konzultaci.


Právní zastoupení zdarma

Pokud se rozhodnete domáhat se svého práva, zprostředkujeme Vám právní zastoupení. V opodstatněných případech Vám po úvodní konzultaci nabídneme zastoupení zdarma. Svůj problém můžete zaslat na adresu radce@propusten.cz.

 

Máte dobrou radu pro ostatní, podělte se

Propouští Vaše firma? Sami jste zažili podobnou situaci a dokázali jste ji úspěšně vyřešit.  Podělte se s námi v diskuzi.